Adem Özbay Blog

Edebiyat, Sanat, Düşünce ve Yaşamak Üzerine

apple-store-turkiye - Copy

Hadi gözümüz aydın. Apple Store Türkiye açıldı. İşte bu açılış için gönderilen basın bülteni:

Merhaba,

Apple olarak, Türkiye’de Apple Online Store’un bugün açıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’de müşteriler ilk kez doğrudan Apple’dan alışveriş yapabilecekler ve her aşamada uzmanların önerilerinden yararlanabilecekler.

Apple Online Store müşterilerine, dünyanın en ileri görüşlü akıllı telefonu iPhone 5s, bugüne kadar üretilmiş en renkli iPhone olan iPhone 5c, iPad 2 ve iPad mini, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, tüm gün dayanan pil ömrüne sahip MacBook Air ve iPod (PRODUCT) RED gibi en yeni Apple ürünlerini sunuyor.

Apple Online Store’da iPad, iPod touch ve iPod nano’ya lazer baskıyla kişisel mesajlarınızı yazdırma ve satışa sunulan Mac’lerden herhangi birini sadece birkaç tıklamayla özel yapılandırma, çok çeşitli üçüncü taraf aksesuarlar ve özel ürünler ve Ödül Puanları ve büyük bankalarla işbirliği içinde 12 aya kadar taksit gibi bir dizi güvenli ödeme yöntemi ve banka havalesiyle nakit ödeme yapan müşteriler için indirim gibi fırsatlar ve olanaklar sunulmaktadır.

iphone-5

Müşterilere, kendileri için en uygun ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için telefonla veya çevrimiçi sohbet yoluyla uzman desteği verilmekte ve müşterilerin iPad, iPhone ve Mac’lerini hemen kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için ücretsiz satış sonrası kişisel kurulum oturumları düzenlenmektedir.

Türkiye’deki Apple Online Store’u store.apple.com/tr adresinde hemen ziyaret edin.

Her türlü sorunuz için benimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Baskıya hazır görseller istek üzerine sağlanabilir.

Teşekkürler, Josh

amerikadan-iphone-almak

Apple Store Türkiye Özellikleri

Teknoloji devi Apple, uzun zamandır beklenen Türkiye mağazasını ilk olarak internette açtı. Türkiye için özel olarak hazırlanan sanal mağazada Apple’ın en son ürünleri satışa sunuluyor.

Satış öncesi ve sonrasında hem telefon hem de internet üzerinden uzman desteğinin de verildiği mağazada, kredi kartına taksit, peşin ödemelerde indirim ve 14 gün içerisinde ücretsiz iade gibi çok cazip seçenekler sunuluyor. http://store.apple.com/tr adresinde hizmete giren online mağaza, Apple’ın Türkiye’deki ilk resmî satış kanalı. 1 Kasım itibarıyla hizmete giren sanal mağazada, iPhone 5s 2149 TL’den, iPhone 5c ise 1849 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Kredi kartlarına 12 aya kadar taksit seçeneğinin de bulunduğu mağazada, peşin ödemede çeşitli indirimler uygulanıyor. Online ödemelerin güvenliği için de ekstra önlemler alındı. Apple’ın sanal mağazasındaki bir diğer ilginç servis ise ücretsiz lazer baskı. Bu sayede müşteriler, satın aldıkları iPad, iPod touch ve iPod nanoların üzerine kişisel mesajlarını yazdırabiliyor. Sanal mağazada ayrıca, sadece Türkiye için özel olarak geliştirilmiş telefon kılıfları da satışa sunuldu. Apple’ın sanal mağazası, şirketin Türkiye’ye yaptığı tek yatırım olmayacak. Dünya çapında 400’den fazla mağazası bulunan Apple’ın Türkiye mağazasının 2014 yılı başında İstanbul Zorlu Center’da açılması bekleniyor. Sıkı gizlilik politikaları ile bilinen Apple yetkilileri ise henüz bu konuda resmî bir açıklama yapmış değil.
*
www.ademozbay.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.