Adem Özbay Blog

Edebiyat, Sanat, Düşünce ve Yaşamak Üzerine

icimdeki-kelebekler

Ya ne yapın? Sevgili greta gibi bir blog yapın ve orada uçurun.

Greta “İçimdeki Kelebekler” başlığıyla yayınladığı http://gretaninkelebekleri.blogspot.com adresindeki o kadar güzel paylaşımlar yapıyor ki, bundan habersiz kalmanızı istemedim. Ben bir okurumun haber vermesi ile tanıdım ve ondan sonra sık sık okuduğun bir blog oldu. “Aşka Gittim Dönmeyeceğim” kitabımı okuduktan sonra çok samimi düşüncelerini ve eleştirilerini blog adresinde paylaşan Greta’ya buradan bir kere daha teşekkür etmek gerekiyor.

Kendisi kendisini ve blogunu “Konuşurken sesim az çıkar ama yazarken bağırırım. Resim yaparım, yağlı boyalarla dans eder kendime yeni dünyalar yaratırım. Kitapları severim, kahramanlarla aşk yaşarım. Tiyatronun büyüsüne, romantizmin kokusuna, yıllanmış şarkıların duygusuna bayılırım. Hep bir telaş içindedir içimdeki kelebekler, tepkilerim kimi zaman komiktir. Gülerim, ağlarım, gezerim, tozarım, yaşarım. Sonra da gelir buraya yazarım.” şeklinde tanımlıyor. Bunun üzerine bize fazla laf söylemek düşmez diye düşünüyorum.

icimdeki-kelebekler-aska-gittim-donmeyecegim

O zaman ne yapıyoruz, kelebeklerimizi uçuruyoruz!

Adem Özbay

19 Ocak 2013, NY

One thought on “İçinizdeki Kelebekleri Ziyan Etmeyin!

  1. Güzel blog evet, ben de açmak istiyorum ama ne yazacağımı bilemiyorum, ben o kadar film, tiyatro seyreden, kitap okuyan biri değilim ki:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.