Adem Özbay Blog

Edebiyat, Sanat, Düşünce ve Yaşamak Üzerine

ogrenci-hemsireler-dernegi-etkinlik

Varlar ve güzel işler yapıyorlar. En son Gelişim Günleri yaptılar. Ben de davetliler arasındaydım. Gittik, konuştuk, muhabbet ettik. Onlar benden memnun kaldılar mı bilmem ama ben onlardan ziyadesi ile mennun kaldım.

Özellikle derneğin başkanı karizması ile tam da bir başkandı. Diğer ekip süper çalışkandı.

2 gün boyunca konuşmalar oldu, ben Beynini Kullanan Adam eğitimi ve sonrasında biraz edebiyat okumaları yaptım.

Umarım herkes memnun kalmıştır.

İzmir Öğrenci Hemşireler Derneği’ne teşekkür ediyorum.

Başarılar diliyorum.

adem-ozbay-egitim adem-ozbay-kitap-okurken gelmesemde-bekle-beni-adem-ozbay ogrenci-hemsireler ogrenci-hemsireler-dernegi ogrenci-hemsireler-dernegi-adem-ozbay ogrenci-hemsireler-dernegi-egitim ogrenci-hemsireler-dernegi-etkinlik ogrenci-hemsireler-dernegi-izmir ogrenci-hemsireler-dernegi-seminer

*

Adem Özbay

www.ademozbay.com

 

Bir önceki yazımız olan Tuvalet Sanat Galerimize hoşgeldiniz! başlıklı makalemizde ilginç haberler, ilginç sanat haberleri ve tuhaf haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

2 thoughts on “İzmir’de Öğrenci Hemşireler Derneği Var!

  1. Çok teşekkürler Adem bey, sizin karizmanızın yanında biraz sönük kaldık ama olsun. Geri bildirim formlarımızda olsun sözlü bildirimlerde sizi çok beğendiklerini ilettiler. İnşallah birlikteliğimizin bir şekilde yine devam etmesini temenni ediyorum. Bizi kırmayıp programımıza gelip onurlandırdığınız için çok teşekkürler tekrardan hocam.Yeni romanınızda başarılar diliyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir