Adem Özbay Blog

Edebiyat, Sanat, Düşünce ve Yaşamak Üzerine

Acun-Ilicali

Banu Avar uyarıyor: “ABD’de yapılan bir araştırmada, bir yıl boyunca pembe diziler ve yarışma programları izletilen kişilerin beyin algılarının sıfırlandığının tespit edildiğini belirterek, “Acaba bu tür programların tüm dünyaya yaygınlaştırılması tesadüf mü? Aptal saptal robot dansları ile tek dünya devletinin orduları yetiştiriliyor”?

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Son yıllarda medyanın en hızlı parlayan yıldızı şüphesiiz Acun Ilıcalı… “Yetenek Sizsiniz”, “Survivor Türkiye”, “O Ses Türkiye” gibi yaptığı her program reyting listelerinin zirvelerinde yer alan Ilıcalı, son olarak “Yetenek Sizsiniz”de bir yarışmacının formasındaki Türk bayrağı sansürlendiği için eleştirilerin hedefi olmuştu.

BEYNİ YOK EDİYOR

Acun Ilıcalı’nın yaptığı programlara ve Türk televizyonlarının son yıllardaki bir başka fenomeni haline gelen ‘İzdivaç’ programlarına en ağır eleştiri, uzun süredir ekranlardan uzak kalmak zorunda kalan gazeteci ve televizyoncu Banu Avar’dan geldi.

acun_ilicali_programlari

Halk TV’de katıldığı programda medyadaki düzeni eleştiren Banu Avar, “Türkiye’deki büyük kanalların hemen hepsinin başında Amerikalı müdürler var. İşe alımlara ve yayın politikalarına onalr karar veriyor. Acun Ilıcalı’nın insanın beynini yok eden rezil programları izlenirken, altındaki petrolü boruyla çekiyorlar. Tam bir ‘cambaza bak’ oyunu. Böyle bir rezillik olabilir mi? Gecede 3 defa Michale Jackson kılığına sokulmuş zavallı çocukları, senin kendi şahsiyetini yok eden programları izlemekten fenalık geldi. Sabah akşam bunları izleyen, izdivaç programlarını izleyen bir kadın, nasıl oy kullanabilir?

acun-ilicali-kimdir

BİR SENE İZLETİLİNCE BEYİN ALGISI SIFIRLANIYOR

Banu Avar, ABD’de yapılan bir araştırmada, bir yıl boyunca pembe diziler ve yarışma programları izletilen kişilerin beyin algılarının sıfırlandığının tespit edildiğini belirterek, “Acaba bu tür programların tüm dünyaya yaygınlaştırılması tesadüf mü? Aptal saptal robot dansları ile tek dünya devletinin orduları yetiştiriliyor” dedi. Kaynak: Gazeteler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.