BARS UYGULAMASI nedir, bileniniz var mı?

access-bars

Mailime bazen ilginç mailler düşüyor. Kendilerini pek tanımadığım bir gruptan devamlı olarak eğitimleri ile ilgili mail alıyorum. Eğitimleri oldukça değişik ve ilginç eğitimler. Belki ilginizi çeken bir eğitim olur diye bu gün geleni sizlerle bir paylaşayım dedim.

 

ACCESS BARS EĞİTİMİ

Access Bars, Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından gelistirilen dönüstürücü bir çalısma olan ACCESS Enerji Transformasyonu’nun baslangıç çalısmasıdır..

Hayatımızda daha çok berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam ve bilinç yaratmak üzere tasarlanmış bir dizi araçlar ve süreçlerden oluşur. Hayatımızın her alanında “ an “da kalabilmemizi ve “farkında “olmamızı sağlar. Bize farkındalık ve Bilinç kazandırmak için tasarlanmıştır. Bilinç daha fazla olanak, dah fazla seçenek, ve hayattan daha fazlasını alabilmek için sürekli olarak farkında olabilme yeteneğidir. Access size gerçekte olduğunuz sonsuz varlığın bilincinde olmaya, ve olduğunu sandığınızında ötesinde bir hayat yaratmaya davet eder.Sonsuz bir varlık olarak sonsuz algılama,bilme, olma ve kabul etme haliyle hareket ederiz. Access’in amacı sizin hayatan daha fazlasını almanız için, kendinizi açmanızı sağlar. Her zaman başka bir seçim yapma şansınız olduğunu hatırlamanızı sağlar.

ACCESS-BARS-nedir

 NEDEN ACCESS BARS?

Doğduğumuz andan itibaren ebeveynlerimiz, akrabalarımız, çevremiz, öğretmenlerimiz ve toplumumuz tarafından, aslında bize ait olmayan çeşitli yargılarla donatılıyoruz. Ve biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar her zaman hayatımızda kısıtlamalar yaratıyor. Hayatımızı bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışıyoruz. Dolayısıyla, gerçekte değişmesini istediğimiz şeyleri değiştirme imkanımız olmuyor. Access’in araçları bize bu kısıtlamaları tamamiyle temizleme şansı veriyor. Access yaşamımızda daha iyisi için , geniş bir temizleme yeteneğine sahiptir. Bulabileceğimiz en hesaplı, ve en hızlı tekniktir. Bize sonsuz olasılıklar ve sonsuz yardımlaşmanın mümkün olabileceğini gösterir.

FAYDALARI

Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.

Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.

Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.

Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.

Psikosomatik rahatsızlıkları azaltır.(sebebi tam olarak belli olmayan, psikikiyatri ile ilgili rahatsızlıklar )

Depresyonu ortadan kaldırarak, neşeyi yaşamınıza geri döndürür.

Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.

Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.

Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.

Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar.

Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.

Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle, hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.

Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.

Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.

Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

 ACCESS NASIL ÇALIŞIYOR?

Access’in başlangıcı , The Bars’ dır. BARS UYGULAMASI ; Beynimiz büyük bir kapasitör gibi çalışır. Elektrik şarjı tutar. Duygularımızın, düşüncelerimizin, ve hislerimizin elektirik yükü vardır. Bunlar belirli noktalarda tutulurlar. Ne zaman birşeye anlam yüklersek , önemli olduğunu düşünürsek onu beynimizde depolarız. Tıpkı dev bir bilgisayar hard diski .Bars çalışması ile , o noktalara enerji verip orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmayı deneyimliyoruz.Bars uygulaması başımızda yer alan, 32 enerjetik şarj noktasına parmaklarla yumuşacık dokunularak yapılır. Bu noktaların aktive edilmesi ve enerji blokajlarının kaldırılarak, enerjinin bu noktalardan akıp gitmesi sağlanır.

Şifa , zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para v.s. ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları, ve kararları depolayan 32 enerjeti elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, blokajlar çözülmeye başlar. Bu sanki , bilgisayarınızın hard diskinden eski ve işe yaramaz dosyaları silmeye benzer. Böylece yaşamımızda yaratmak istediğimiz yeni şeylere yer açmış oluruz.

Yaklaşık 1 saat süren Access-bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri, ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “ Var” olabilmeye “An’da” kalabilmeye başlarsınız. Yani, geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan, tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

 

DİĞER YÖNTEMLERDEN FARKI YANİ NEDEN ACCESS BARS?

Access bilince erişim çalışmasının diğer tekniklerden farkı; diğer yöntemler gibi tek tek geçmiş olaylar ve hatıralarla ilgilenmemesi ve direkt olarak, merkezden, yani kendinizden yola çıkıp, tümden gelen iç gücümüzü fark ettirmesi, ve bu merkezi dışarıya doğru yaymayı amaçlamasıdır. Minumum efor, tam akış, ve biliçlilik sağlamak, bu sistemin özelliğidir.

NE OLUR?

İç gücümüz açığa çıktığında, farkındalığımız genişler ve farkındalığımızın genişlemesi iç gücümüzün artışını destekler.

Böylece spiral halinde gelişip yükselen bir sıçrama döngüsü başlar. Access size nelere izin vermediğinizi ve KENDİNİZİ hangi örtülerle sarmalayıp gizlediğinizi fark ettirir. Bu ise köklü ve total bir dönüşüme sebep olur.

Access size nelere izin vermediğinizi ve KENDİNİZİ hangi örtülerle sarmalayıp gizlediğinizi fark ettirir. Bu ise köklü ve total bir dönüşüme sebep olur.

Tüm yaşam bize kolayca, neşeyle ve ihtişamla gelir.

Tarih: 20 ŞUBAT ÇARŞAMBA

Saat : 10:00-18:00

KATILIM BEDELİ:370 TL

Hayatınızda istediğiniz gibi gitmeyen şeyleri değiştirip, hâlihazırda istediğiniz gibi giden şeyleri geliştirip, büyütmenin bir yolu olsaydı nasıl olurdu?
Access, hayatınızda istediğiniz gibi gitmediğini düşündüğünüz herhangi bir alanı değiştirebilmemiz için tasarlanmış araçlar, teknikler, sistemler ve düşünceler tarzıdır.
İstediğiniz her ne ise, …daha çok para, daha çok olasılıklar, daha çok cinsellik, aradığınız her ne ise, size……… hedeflerinizi belirleyip, onlara ulaşmanızı sağlayacak teknikler sunar. Hayatınızda siz zaten sonsuz olasılıklarsınız, lütfen bu gerçeği göz ardı etmeyin. Gelin bizimle bu oyuna katılın, Access ‘in ne olduğunu, daha da önemlisi kendinizin ne olduğunu keşfedin.

BARS UYGULAMASI; Beynimiz büyük bir kapasitör gibi çalışır. Elektrik şarjıtutar. Duygularımızın, düşüncelerimizin ve hislerimizin elektrik yükü vardır. Bunlar belirli noktalarda tutulurlar. Ne zaman bir şeye anlam yüklersek, önemli olduğunu düşünürsek onu beynimizde depolarız. Tıpkı dev bir bilgisayar hard diski gibi. Bars çalışması ile o noktalara enerji verip orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmayı deneyimliyoruz. Bars uygulaması başımızda yer alan, 32 enerjetik şarj noktasına parmaklarla yumuşacık dokunularak yapılır. Bu noktaların aktive edilmesi ve enerji blokajlarının kaldırılarak, enerjinin bu noktalardan akıp gitmesi sağlanır.
Şifa, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para v.s. ile ilgili düşünceleri, fikirleri, inançları ve kararları depolayan 32 enerjetik elektrik şarj noktalarında tıkanan enerjinin akışı sağlanınca, blokajlar çözülmeye başlar. Bu sanki bilgisayarınızın hard diskinden eski ve işe yaramaz dosyaları silmeye benzer. Böylece yaşamımızda yaratmak istediğimiz yeni şeylere yer açmış oluruz.
Yaklaşık 1 saat süren bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açılarıtemizlendikten sonra, hayatınızda daha çok “ Var” olabilmeye “An’da”kalabilmeye başlarsınız. Yani, geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan, tam anlamıyla geleceğinizdeki olasılıkları, kısaca hayatınızı değiştirebilirsiniz.

 

 SONY DSC

NASIL PARA OLUNUR?

 

Tarih: 20 ŞUBAT ÇARŞAMBA

Saat : 18:30-22:30

KATILIM BEDELİ:250 TL

NASIL PARA OLUNUR ?

Paraya verdiğiniz bakış açıları haricin de , sizinle para arasında fark yoktur. Ve siz paraya bakış açıları veriyorsunuz. Çünkü başkalarının bakış açılarını benimsediniz. Eğer finansal durumunuzu değiştirecekseniz, hayatınızda para olan şeyi değiştireceksiniz. Olduğunuz şeyi, sahip olduğunuz şeyi OL’ malısınız. Sizde, içinizde olmayan bir şeye hiç sahip olamazsınız. Parayı eğer varlığınızın dışındaki yerlerde görürseniz , ona hiç sahip olamazsınız ve sizin bakış açınıza göre asla yeterince para olmaz.
PARA OLMAYA GÖNÜLLÜ MÜSÜNÜZ ?

Süre : 4 saattir. (Grup çalışmasıdır)

FOUNDATION & LEVEL 1 EĞİTİMİ

 

Tarih: 21-22-23-24 ŞUBAT

Saat : 10:00-17:00

KATILIM BEDELİ:600$+600$ =1200$ (TEKRAR 600$)

 

Hayatın konularına tamamen farklı bir perspektiften bakmakla herhangi bir şeyi kolayca değiştirebilirsiniz. İşte eksik olan bilgi budur. Bu bilgidir ki size hayatınıza değiştirmek istediğiniz ancak bir türlü nasıl yapacağınızı çözemediğiniz herhangi bir şeyi ve herşeyi değiştirmenize olanak sağlar. Bu bilgi size sonsuz varlık olarak hareket etme imkanı verir. Bu neden bu kadar değerlidir? Bu yaşamda karşılaştığınız herhangi bir sorun, zorluk veya kısıtlama size gerçekte olduğunuz sonsuz varlık olarak hareket etmenize engel olur. Sizi kısıtlamakta olan ne olursa olsun bu bir çeşit bilinç karşıtı ya da bilinçsizlik formatına göre hareket ettiğinizi kanıtlamaktadır

Bu dersler size bilinç karşıtı veya bilinçsizliği hiç çaba harcamadan kolayca yaşamınızdan silip atarak yaşamınızın tüm alanlarında nasıl daha fazla bilinçli olabilirsiniz konusunda bilgi ve araçlar verecektir.

İLETİŞİM : AKULA DİDEM İNCEDEMİR 0 537 571 27 78

 

Bir önceki yazımız olan Ali Murat Güven'i dinlemek lazım başlıklı makalemizde Ali Murat Güven eleştirileri, Ali Murat Güven etkinliği ve Ali Murat Güven kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir