Adem Özbay Blog

Edebiyat, Sanat, Düşünce ve Yaşamak Üzerine

LOUISA-DUSS-testi‘Çocuklarımla başım belada, bir türlü anlaşamıyoruz’ diyenler için bir haberim var. Hoş ben benim yakışıklı ile anlaşıyorum ama çaktırmadan yaptıklarını bilemem artık. Evet haberimiz psikanalitik hikayeler eğitimi. Bu testler ile çocuklarımızın sorunlarınızı çözmek ve anlamak konusunda mesafe kat edecekmişiz. Vallahi ben mevzuyu sevdim, siz de bi bakın.

LOUISA DUSS PSİKANALİTİK HİKAYELER TESTİ EĞİTİMİ  24 Mart 2013 

LOUISA-DUSS

EĞİTİMİN AMACI:

Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testinin kullanılması, uygulanması ve değerlendirmesi hakkında bilgi ve beceri sahibi olmak. Uygulamada yeterlilik.

EĞİTİMİN TANITIMI:
Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi projektif bir testtir. Bu test çocukların sorunlarını çözümlemek ve anlayabilmek için hazırlanmış tekniklerin gelişmişlerinden biridir. Test on tane yarım bırakılmış hikayeden oluşur. Hikâyeler, çocukların anlayabilecekleri ve ilgi duyabilecekleri biçimde yapılandırılmıştır. Her öykünün bir içeriği vardır. Psikanalitik teoriye uygun olarak, her gelişim dönemine uyan olası problemi ortaya koymaktadır.

EĞİTİMCİ:
Uzm. Psk. Özen İlhan Oldaç

EĞİTİM SONUNDA VERİLECEK BELGE:
Sertifika (Ruh Sağlığı Derneği Onaylı)

EĞİTİM ÜCRETİ:
150 TL+KDV (KDV Dahil 177 TL)

Başvuru için: www.kimpsikoloji.com

Eğitim Tarihlerini, Şartlarını, Ödeme Seçeneklerini görebileceğiniz psikoloji eğitimleri, psikoloji ajandası sayfasına gitmek için www.kimpsikoloji.com sitesine bakabilirsiniz.

Başarılar dileriz.

Kim Psikoloji Kariyer İstihdam Merkezi

LOUISA-DUSS-nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.